Dedektif Büroları Hizmetleri

Dedektif Büroları Hizmetleri

Dedektif büroları hizmetleri insanların çoğu tarafından sadece kayıp birisini aramada ya da bir suçluyu bulmada ihtiyaç duyulan bir hizmetmiş gibi görülmekte ancak her ne kadar bu durumları da kapsasa da dedektif hizmetleri bundan çok daha fazlasını içermekte.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Dedektif büroları çok geniş kapsamlı bürolardır. Kuşkuların giderilmesi amacı ile eşlerinizi, bir ürününü patentinin gerçek mi sahte mi olup olmadığını, güvenemediğiniz şirketleri, eğer bir iş yeriniz varsa çalışanlarınızın performansını, çocuklarınızın siz işteyken nerelere gittiğini ve ne yaptığını, bir kişinin adresini, herhangi bir davada özellikle boşanma ve velayet davalarında mağduriyet yaşanmaması için davayı ,yukarda belirttiğimiz gibi kayıpları ve suçluları takip etmenize ve sizler için gerekli olan bilgileri öğrenmenize yardımcı olur.

Başlıca faaliyetlerimiz ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Eş takibi: Son dönemde oldukça popüler olan konular arasında yer alan eş takibi çalışması sayesinde insanlar şüphe duydukları partnerlerini takibe almakta ve herhangi bir kuşku bırakmayacak şekilde bir olumusz durumun olup olmadığı hakkında net bilgi edinebilmektedir.
  • Öğrenci takibi: Çocuklarınızın okullarda sizden uzak oldukları süre zarfında kimler ile arkadaşlık yaptığının, nerelere gidiyor olduğunun araştırılması suretiyle size kapsamlı bir rapor olarak sunulmasına denir.
  • Kayıp Kişi Araştırması: Kaybolan şahıslarla ilgili detaylı araştırmalara adım atılarak, beraber iş yaptığımız kurumlar ile aramalar yapmakta ve gözlemlerimizi hızlandırıp, kaybolan kişiye bir şekilde ulaşmaktayız. Birisinin kaybolduğunu düşünüyorsanız önce yakın çevrenizle irtibata geçmeli, sonra en yakın emniyet müdürlüğüne giderek söz konusu şahsın kimlik ve resimleri hakkında arama konusunda bilgiler vermelisiniz.
  • Suçluların Araştırılması: İşimizin en riskli kısımlarından birisi olmakla birlikte en önemli kısmı da diyebiliriz. Özellikle katillerin bulunması ve adalete teslim edilmeleri amacıyla yürüttüğümüz bu çalışmaları elimizden geldiğince dikkatli ve gizli bir şekilde yürütmekte ve zanlıya ulaşmak için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz.

Neden Bize Başvurmalısınız?

Özel dedektif ile anlaşacağınız zaman kaliteli bir ekibe başvurmanız gerekiyor. Eğer kalitesiz bir ekip ile yukarıda bahsettiğimiz takip işlemlerini yapmaya çalışırsanız gizlilikle yürütülmesi gereken bu işlerde maalesef yakalanabilirsiniz. Kaliteli dedektiflerin en önemli özellikleri gizli olmalarıdır. Akçayel özel dedektif bürosu olarak en çok dikkat ettiğimiz mevzular dedektiflerimizin takibi izli yürütmeleri ve sonuca en güvenli şekilde ulaşmaları, bu bilgiyi sizlere güvenli bir şekilde teslim etmeleri ve bunu yaparken sizleri memnun etmeyi başarmaktır.

Kaynak : https://dedektif.gen.tr/

Bir cevap yazın