En Güçlü Nba Takımları Listelendi

En Güçlü NBA Takımları Listelendi

NBA, dünyanın en iyi basketbol ligidir ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler profesyonel spordur. NBA takımlarında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’nın her yerinden oyuncular var. Her takımın bir antrenörü ve bir genel menajeri vardır. Antrenörler, lider takımlarda ve taraftarlar için oyunları eğlenceli hale getirmede uzmandır.

Her takımın şehrine ve oyuncularına göre farklı bir kişiliği vardır. Boston Celtics, savunma stratejileri ve güçlü kimyası ile tanınır. Los Eyaletleri, Cleveland Cavaliers’ı oluşturmak için çok sayıda Kanadalı yetenek ve beceri ithal ediyor. Hem yerli hem de yabancı yetenekler nedeniyle ligin en iyi takımlarından biri. Warriors, şu anda dünyanın dört bir yanından yıldız oyuncularla NBA’deki en iyi takım. Bu sezon NBA galibiyetlerinde lider durumdalar ve iki yıl üst üste finallere çıkmaya hazır görünüyorlar. Cloudbet.com

Boston Celtics Farkını Ortaya Koyuyor!

Celtics, zorlu savunmaları, güçlü kimyaları ve Bill gibi Hall of Fame oyuncularıyla tanınır. Russell, Larry Bird ve Bob Cousy. Tarihi boyunca bu takımda birçok Hall of Fame oynadı; hala gelmiş geçmiş en iyi takımlardan biri. Bu takım 1950’den beri dokuz şampiyonluk kazandı ve bu diğer takımlardan daha fazla. Ayrıca, o konferanstaki diğer tüm takımlardan daha fazla olan on bir konferans şampiyonluğu kazandılar. Bu zaman periyodundaki hakimiyetleri, Boston takımlarında normal sezon galibiyetlerine karşı Hall of Famers’a karşı şampiyonluk sayılarına bakıldığında açıkça görülüyor. Esasen, bu takım ancak oyuncularının yetenek seviyelerinin verilmesine izin verdiği ölçüde iyiydi.

Cleveland Farkı!

Cleveland Cavaliers, NBA tarihinin en çok şampiyonluk kazanan takımlarından biridir. Minneapolis Lakers olarak 1948’de kurulduklarından beri yirmi bir şampiyonluk kazandılar. Şampiyonluklarının her biri, turnuvanın şampiyonluğunu kazanmaktan geldi; o zamanlar diğer takımların yaptığı gibi konferans şampiyonluğu ya da ev sahibi avantajı elde etmediler.

Bir cevap yazın