İnstagram’da Gelen Mesajları Göremiyorum

İnstagram’da Gelen Mesajları Göremiyorum

İnstagram uygulamasında gelen mesajları görmemenizin nedeni genellikle mesaj bildirimlerinin kapalı olmasından kaynaklanır. İnstagram hesabınıza giriş yaparak hesap ayarları sekmesinden mesaj bildirimlerini açabilirsiniz.

İnstagram Mesajlar Neden Görünmüyor?

İnstagram uygulamasında takip ettiğiniz kişiler tarafından gelen mesajlar bildirim olarak görülür. Mesaj butonuna tıklayarak gelen mesajları açabilirsiniz. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden mesaj bildirimleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Mesaj bildirimin görünmemesinin nedenlerinden biri bildirimleri kapatmanızdır. Bildirimleri açmak için hesabınıza giriş yaparak hesap ayarları sekmesinden mesaj bildirimini açabilirsiniz.
  • Mesaj bildirimleriniz açık olmasına rağmen mesajları göremiyorsanız İnstagram’a hata bildirimi yaparak yardım alabilirsiniz.
  • Diğer kutusunda mesaj bildirimleriniz görünmüyorsa sizi takip etmeyen kişilerin mesaj atmasını engellemiş olabilirsiniz. Takip etmeyen kişilerin mesaj göndermesi için hesap ayarları sekmesinden mesaj ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

İnstagram’da Mesaj İstekleri Nereye Geliyor?

İnstagram’da takip ettiğiniz kişilerden gelen mesajlar doğrudan mesaj kutusuna iletilir. Hesabınıza giriş yaparak mesaj butonuna tıklayabilir ve takip ettiğiniz kişilerden gelen tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram’da takip etmediğiniz kişilerden gelen mesajlar diğer kutusuna düşmektedir. Bu mesajları görüntülemek için hesabınıza giriş yaparak mesaj sekmesine tıklayabilirsiniz. Mesaj sekmesinin üst kısmında yer alan diğer başlığına tıklamanız ardından hesabınıza gönderilen mesajların tümünü açabilirsiniz.

Mesaj istekleri diğer kutusunda görünür ve bu istekler için kullanıcılara bildirim gönderilmez. Diğer başlığına tıklayarak açabileceğiniz mesaj isteklerini görüntüledikten sonra mesaj isteğini kabul edebilir ve karşı tarafın mesaj göndermesini engelleyebilirsiniz.

İnstagram Kaybolan Mesaj Nedir?

İnstagram yeni güncellemesi ile kaybolan mesaj özelliğini açmıştır. Bu özelliği kullanmak için mesaj sayfasını açmanız ardından sağ kısmında yer alan özellikleri açabilir ve kaybolan mesaj sekmesine tıklayabilirsiniz.

Kaybolan mesaj, karşı tarafa attığınız mesajın okunması ardından silinen mesaj özelliğidir. Aynı şekilde size iletilen bir mesajı okumanız ardından gelen mesaj silinecektir.

İnstagram Kişi Bildirimleri Nasıl Açılır?

İnstagram kişi bildirimlerini açmak için bildirimlerini açmak istediğiniz kişinin profiline girerek üç nokta işaretine tıklayabilir, açılan başlıklar arasından bildirimleri aç başlığı ile bildirimleri açabilirsiniz. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresinden fenomenliğe adım atabilirsiniz!

Bir cevap yazın