İqos Yararları Ve Zararları Nedir

İqos Yararları ve Zararları nedir?

Sigara içenler çocukları, arkadaşları, eşleri, aileleri ve hatta evcil hayvanları bile zehirler. Çocuklarda yüksek kanser düzeylerinin sigara ile ilişkili olduğu gösterilmiştir. Veya eşi sigara içen kadınların kansere yakalanma olasılığı, eşi sigara içmeyen kadınlara göre daha fazladır. Ayrıca doktorlar sigara içenleri de potansiyel hasta olarak görüyorlar. Heets Çağımızın en korkulan hastalıklarından biri olan kanserin temelinde sigara içme faktörleri vardır. Kanser olmayan insanlar bile yürürken daha hızlı boğulurlar, nefes darlığı, sararma, diş sağlığı daha kötü, kalp hastalığına daha yatkındır ve astım ve obstrüktif akciğer hastalığı gibi solunum yolu hastalıklarına daha yatkındır.

Yukarıdaki hastalıklardan ve daha birçok hastalıktan kurtulmak için sigarayı bırakmanız gerekmektedir. E-sigara kullanmak sigarayı bırakmanın en kolay yoludur. Çünkü sigara acı çekmenize izin vermez. İqos Ayrıca farklı aromalı e-sigara suyunun tadına bakabilirsiniz. Bu ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigarayı bırakmaya yardımcı olması ve sigaraya alternatif olması nedeniyle son zamanlarda e-sigara satışları artmıştır. Tüketicilerin büyük bir kısmı sigara içiyor. Sigara içenler sigaraya olan özlemlerinin azaldığını söylüyor. E-sigaralar sıvılarla birlikte kullanılır. E-Likit farklı tatlarda mevcuttur. Kokulu likit e-sigara kullanımını arttırır. Bu kadar çok kullanılmasına ve sigara içmenize yardımcı olduğu söylense de, e-sigaranın sağlığını nasıl etkilediğini hala bilmiyoruz.

İqos Yararları

Birincisi, sanılanın aksine e-sigara duman değil buhar yayar. Yani buhar motorları zararlı sigara dumanı yerine buhar üretir. E-sigara likiti ile birlikte kullanılır. E-sigara suyu kullanmak, pildeki sıvıyı ısıtmaktır. Başka bir deyişle, bir sıvıda bulunan aroma, çeşitli işlemlerden dolayı daha düşük kaynama noktasına sahip bir sıvıdır. Sonuç olarak, e-sigara bölmesine yerleştirilen likitin aroması, pilin ısınması nedeniyle buharlaşmaktadır. Bu nedenle sigara gibi duman değil buhar üretir. Çevreye verilen zarar göz ardı edilemez. Çevreye tamamen zararsız olarak kabul edilmemesinin nedeni, büyük bir çalışma yapılmamış olmasıdır. Ancak bazı bilimsel araştırmalar sayesinde e-sigaralar geleneksel sigaralardan farklı olarak karbon monoksit gibi zararlı egzoz gazları içermemektedir. Yani bu tür zararlı gazları içermemesi sağlığınızı tehlikeye atmaz. Sigarayı bırakmak isteyenler için psikolojik olarak kullanımı mantıklı bir üründür. Çünkü sigara içenlerin sigara içmek yerine ellerinde veya dudaklarında sigara vardır. Bu, sigarayı sevmelerinin yaygın bir nedenidir. Bağımlılıkları, boş elleri veya ağızları olmamasıdır. Elektronik sigaralar bu konuda onlara yardımcı olur.

Bir cevap yazın