Jennifer Lopez’den kızına cilt bakımı dersi

Jennifer Lopez'den kızına cilt bakımı dersi

Jennifer Lopez’in yeni güzellik markası bir aile etkinliğine dönüştü. Kızı Emme Muniz ve nişanlısı Alex Rodriguez’in kızları Natasha ve Ella Rodriguez ile bir video paylaşan Lopez, ailesi ile birlikte yeni cilt bakım ürünlerini denedi. Videoda kızlar ile birlikte yüzlerine scrub ürünü uygulayan Lopez, jel krem temizleyicisini denedi. Ürünler hakkında fikirlerini söyleyen kızlar, kendilerini ‘ışıltılı ve muhteşem’ hissettiklerini belirttiler. Temizleyicisinin tüm makyaj kalıntılarını giderdiğini ekleyen Lopez, “Bu her şeyi çıkarıyor. Mesela sizin biz bakmazken sürdüğünüz makyaj ürünlerini bile” diyerek kızlara espri yaptı.

“Annemin güzellik sırları”

Daha sonra Emme, Natasha ve Ella’ya vitamin serumunu uygulamalarına yardım eden Lopez, bu eğlenceli aile etkinliği için oversized gözlükler ve çizgili pijamalarla görüldü. Daha önce annesi Guadalupe Rogriguez’in zeytinyağı sürmek gibi güzellik sırlarını anlatan Lopez, koleksiyonu için geleneksel ritüellerden ilham aldığını söylemişti. “Annemin güzellik sırları JLO Beauty’nin temellerini oluşturuyor” diyen Lopez, yeni koleksiyonunun ilham kaynağını belirtmişti.

Başka bir videoda hayranlarının desteği için teşekkür eden Lopez, “JLo Beauty’nin ilk ürünlerinin tükendiğini duydum. Hemen size ne kadar teşekkür ettiğimi söylemem gerekiyordu. Bunun üzerinde çok fazla çalıştık ve sizin de benim kadar heyecanlı olduğunuz için çok heyecanlıyım” dedi.

Kaynak: yazivar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Nasıl hazırlanır | Sosyal Medya Yönetimi | GanoBet | Bahis siteleri