Yıldırımların nereye düştüğünü anında gösteren site!Düşen yıldırımları gösteren site ve düşen yıldırım haritası denince akla gelen ilk sitelerden bir tanesine…

Yıldırımların nereye düştüğünü anında gösteren site!Düşen yıldırımları gösteren site ve düşen yıldırım haritası denince akla gelen ilk sitelerden bir tanesine...

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda ilginç internet sitelerinden bir tanesine yakın bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri etrafımıza düşen yıldırımları 2 saniye gibi bir süre içerisinde gösteren internet sitesi videomuz ile baş başa bırakalım.

Düşen yıldırım haritası olarak bilenen efsane site

lightningmaps.org internet sitesi çoğu kişinin bilmediği ancak oldukça işlevsel bir internet sitesi. Yağmurlu günlerde etrafımıza düşen yıldırımları her zaman için merak etmişizdir. Özellikle kış aylarında şiddetli yağan yağmurların ardından gelen yıldırımlar ve şimşekler bizleri hem korkutmuş, hem de “Acaba nereye düştü?” sorusunu akıllara getirmiştir.

Bugün sizlere videomuzda anlattığımız internet sitesi, uzun zamandır basit arayüzü ile karşımıza çıkıyor. Bu internet sitesi, dünyanın her yerine düşen yıldırımları bizlere gösteriyor. İnternet sitesi dileyen kullanıcılara farklı veriler de sunuyor. Bu internet sitesi, bulutları ve yağmur haritasını da gösterebiliyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar, bu internet sitesinin arayüzünü de değiştirebiliyor. Kısacası kullanıcılar, bu basit ve detaylı arayüz ile birçok bilgiye anlık olarak ulaşabiliyor.

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızda çıkmaya devam diyoruz. Bu internet siteleri hakkında bizlere ve kullanıcılarımıza önerileriniz varsa lütfen yorumlarda paylaşın. İyi seyirler!

Kaynak: sondakikablog.com

Bir cevap yazın